Ущільнення дамб

Населені пункти, які розташовані на берегах різних водойм, завжди знаходяться у зоні ризику затоплення. Значною мірою вирішити проблему дозволяє зведення нових і ущільнення існуючих дамб. 

З необхідністю вирішення подібних завдань нерідко зустрічаються фахівці компанії Дніпро-Екскавація НОВА, чия кваліфікація та технічне обладнання дозволяють виконати роботи будь-якої складності якісно та чітко у встановлені строки. 

Особливості ущільнення дамб

Мета робіт з ущільнення ґрунту до необхідного рівня щільності на греблях чи дамбах – приведення їх до стану абсолютної водонепроникності. Найкращі результати в цьому демонструють глинисті та неоднорідні насипні ґрунти. 

Зазвичай рівень щільності ґрунту, відомий також як коефіцієнт фільтрації, вказується в проєктній документації дамби. 

Комплексні роботи

Ущільнення дамб може виконуватися спеціалістами компанії Дніпро-Екскавація НОВА комплексно разом з іншими будівельно-земляними роботами, як-от: 

  • облаштування насипів; 
  • зведення тимчасових перемичок; 
  • спорудження пристаней та набережних; 
  • зміцнення берегової лінії; 
  • будівництво гребель та дамб. 

Як проводиться ущільнення дамби

Ущільнення дамб проводиться за допомогою статичних та динамічних навантажень, які сприяють зближенню частинок ґрунту, що супроводжується витісненням повітря та води. В результаті ґрунт стає менш пористим і більш щільним. 

Варто зазначити, що тип ґрунту впливає на коефіцієнт фільтрації. Максимально ущільнений ґрунт може містити всього 3-5 % повітря. Крім того, від щільності ґрунту залежить і довговічність споруди.

З питань замовлення послуг або консультації зв’яжіться з нами:

З питань замовлення послуг або консультації зв'яжіться з нами:

+38 (050) 193-21-00
+38 (097) 326-95-32
denova05092017@gmail.com
м. Дніпро, вул. Саранська, 59, офіс 22