Очищення відстійників

Виробничі технології багатьох промислових підприємств виключають утилізацію відходів виробництва шляхом їх викиду в довколишнє середовище. Саме тому з цією метою використовуються спеціальні відстійники: повністю ізольовані від довкілля природні чи штучні резервуари, в яких відбувається відділення зважених домішок від стічних вод. 

Звісно, при інтенсивному накопиченні стоків періодично потрібно очищати водовідстійники, що практично неможливо без залучення профільних фахівців та спеціальної техніки. 

Швидко та максимально ефективно

Коли постала потреба в очищенні водовідстійника, завжди можна звернутися до компанії Дніпро-Екскавація НОВА, яка, поміж іншого, спеціалізується й на виконанні гідротехнічних робіт. 

Для очищення відстійників фахівці компанії використовують потужні шламові насоси, котрі призначені спеціально для перекачування рідин з різними домішками, як-от пісок чи ґрунт. 

Крім, власне, очищення відстійників компанія Дніпро-Екскавація НОВА надає послуги технагляду та керує проведенням очисних процесів на різних підприємствах.

Окрім того, до переліку послуг компанії входить цілий комплекс земляних та гідротехнічних робіт: 

  • копання траншей та котлованів; 
  • відсипання насипів; 
  • облаштування дамб; 
  • зміцнення берегів водойм тощо. 

Тож очищення відстійників – це лише невелика частина того, що вміють фахівці компанії Дніпро-Екскавація НОВА. 

З питань замовлення послуг або консультації зв’яжіться з нами:

З питань замовлення послуг або консультації зв'яжіться з нами:

+38 (050) 193-21-00
+38 (097) 326-95-32
denova05092017@gmail.com
м. Дніпро, вул. Саранська, 59, офіс 22