Оренда екскаватора

Сьогодні без екскаватора важко обійтися практично на будь-якому будівельному майданчику. Він першим прибуває на ділянку, щоб очистити її від сміття, вирити котлован, траншеї, під різні комунікації, і допомогти вивезти ґрунт.

При цьому, техніка використовується не постійно, але, навіть під час простою, вона вимагає виділення чималих коштів на її утримання. Тому більш раціональною може бути оренда екскаватора. Причому, це може бути вигідним не тільки для невеликих будівельних організацій, які не мають змоги утримувати власний парк техніки, а й для великих компаній, які платитимуть тільки за роботу екскаватора, а не за його простій і обслуговування.

Великий вибір техніки для земляних і гідротехнічних робіт

Взяти екскаватор “на прокат”, завжди є можливість у компанії Дніпро-екскавація НОВА, що володіє великим парком спеціальної техніки для виконання земляних і гідротехнічних робіт.

Це може бути оренда міні-екскаватора для невеликих за обсягом робіт, в умовах обмеженого простору, або більшої і потужнішої техніки для великих проєктів.

У клієнтів компанії завжди є можливість орендувати:

екскаватор CATERPILLAR 325C, що виділяється великим вильотом стріли і вельми містким ковшем, об’ємом 2 кубічних метри. Це універсальна гусенична техніка, що застосовується в широкому спектрі земельно-будівельних робіт;

екскаватор CATERPILLAR 330BL, що відрізняється значною вантажопідйомністю, великою глибиною копання, великим радіусом роботи, високою стійкістю та прохідністю. Оренда екскаватора CATERPILLAR 330 BL може бути кращим рішенням, за необхідності працювати зі складними м’якими ґрунтами;

екскаватор KOMATSU PC350LC-8, що має високу вантажопідйомність і відмінну прохідність. Оренда гусеничного екскаватора цієї моделі може бути найкращим рішенням для роботи зі складними м’якими ґрунтами на болотистій місцевості;

– екскаватори амфібії, які незамінні за необхідності виконання робіт на болотистій місцевості, вологих ґрунтах і відкритій воді.

Вартість послуг екскаватора залежить від:

  • обсягів робіт;
  • особливостей місця експлуатації;
  • типу орендованої техніки.

Але, в будь-якому разі, оренда техніки обійдеться набагато дешевше, ніж її постійне утримання.

Екскаватор надається орендарю в повній технічній готовності.