CATERPILLAR 325С

Оренда екскаватора CATERPILLAR 325С – 2000 грн на годину! Земляні роботи від 75 грн/м куб.

Ні для кого не стане новиною, що кінцевий результат, та й якість робіт залежить не тільки від грамотно розробленого проєкту, професійних навичок робітників, а й від необхідної спецтехніки, без якої дедалі важче і важче обійтися під час виконання будівельно-земляних робіт. Саме тому, фахівцями компанії “Дніпро-екскавація НОВА” була введена нова послуга під назвою “оренда екскаватора”.

Так, співробітники компанії пропонують вашій увазі модель гусеничного універсального екскаватора CATERPILLAR 325С. Ця модель заслужила популярність не тільки завдяки високим експлуатаційним характеристикам, а й універсальності. Так, гусеничний екскаватор може застосовуватися на різних земельно-будівельних роботах, починаючи від розробки котлованів, закінчуючи благоустроєм пляжів.

Не зайвим буде відзначити і той факт, що модель належить до покоління “С”, яке порівняно з попереднім, було відчутно вдосконалено. Так, фірмою-виробником було впроваджено зміни, які максимально підвищили продуктивність спецтехніки. Модель також отримала новий двигун CAT 3126B, потужністю 140 кВт, з електронним управлінням і мінімальними показниками викидів і відчутно меншою витратою палива, що важливо. Далі, були поліпшені показники ефективності при виконанні навантажувальних і екскаваторних робіт. Завдяки підвищенню якості машини, були збільшені інтервали техобслуговування CATERPILLAR 325С, що позначилося на зниженні експлуатаційних витрат. Не зайвим буде відзначити, що екскаватори “С” серії були доповнені унікальною системою управління гідравлікою стріли, що дало змогу знизити витрату палива. Експлуатаційна маса 325С – 30 тонн.

Технічні характеристики екскаватора:

Виліт стріли, м14 – 16
Об’єм ковша, м. куб1 – 2,3
Ширина ковша, мм790
Ширина гусениць, мм810

Якщо ви зацікавилися цією послугою, хочемо вас порадувати – оренда екскаватора CATERPILLAR 325С лише 2000 грн на годину! А земляні роботи від 75 грн/м куб.! Крім того, ви завжди можете звернутися до нас за номером, вказаним на сайті, і отримати професійну консультацію абсолютно безкоштовно!

Телефонуйте нам. Наші фахівці дадуть відповідь на ваші запитання і дадуть професійну консультацію з будь-яких видів будівельно-земляних робіт.

З питань замовлення послуг або консультації зв'яжіться з нами:

+38 (050) 193-21-00
+38 (097) 326-95-32
denova05092017@gmail.com
м. Дніпро, вул. Саранська, 59, офіс 22